Contact

Adrese

Adrese reprezentante Elmas - Linde Brasov Suceava Zalau Timisoara Tg Mures Constanta Cernica, jud Ilfov Chisinau Pitesti Ploiesti

Sediul central:

ELMAS srl
B-dul Grivitei nr. 1y
500177 Brasov

Tel: +40 (0)268-308 700
Fax:+40 (0)268-308 705
Mobil: +40 (0)723-362 378
Stivuitoare+40 (0)744-350 178

SERVICE CALL CENTER

TELVERDE: 0800881234


e-mail: Email
Email


Web: www.elmas.ro

Punct de lucru:

B-dul George Enescu nr. 16
720231 Suceava

Tel: 0230-522 914
Fax: 0230-522 914
Mobil: 0723-372 030
Email: suceava@elmas.ro

Punct de lucru:

Str Unirii nr. 19 etaj 1 cam. 13
450042 Zalau ( Centrul de Afaceri GBI )

Tel: 0726-140 216
Fax: 0360-814 049
Email: zalau@elmas.ro

Punct de lucru:

DJ 691 km 6,5
307160 Dumbravita, jud. Timis

Tel: 0256-294 694
Fax: 0256-294 694
Mobil: 0725-355 455
Email: timisoara@elmas.ro

Punct de lucru:

Str. Sanpaul nr. 6
547550 Sanpaul, jud. Mures

Tel: 0265-261 499
Fax: 0265-458 039
Mobil: 0723-154 317
Email: tgmures@elmas.ro

Punct de lucru:

Str. Industriala, nr.6 incinta Logistic Park,
cladirea C29, 900147 Constanta

Tel: 0241-587 548
Fax: 0241-587 548
Mobil: 0726-686 748
Email: constanta@elmas.ro

Punct de lucru:

Str. Decebal Ograzi Nr. 2
077035 Cernica, Jud ILFOV

Tel: 0372 195 800
Fax: 0372 195 810
Email: bucuresti@elmas.ro

Punct de lucru:

Str. Alba Iulia nr.89-1
2071 Chisinau, Republica Moldova

Mobil: +373-79-705161
Tel: +373-22-856568
Fax: +373-22-856568
Email: chisinau@elmas.ro

Punct de lucru:

Pitesti

Mobil: 0731-026 104

Punct de lucru:

Str. Republicii nr. 1a
105200 Baicoi, jud. Prahova

Mobil: 0731-026 117
Fax: 0372-870 063
Email: ploiesti@elmas.ro